T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ISPARTA / YALVAÇ - İMAM HATİP ORTAOKULU

POLİSİMİZİN YANINDAYIZ

Okulumuz  öğrencileri İstanbul´daki bombalı saldırılarda şehit olan polis memurları için İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne taziye ziyaretinde bulundu.

Okulumuz öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne taziye ziyaretinde bulundu. Okul Müdürü Ahmet Aksoy, müdür yardımcısı ve öğretmenleri eşliğinde Polis Merkezi´ne giden öğrencileri İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Canpolat karşıladı. Getirdikleri karanfilleri polis memurları ve amirlere takdim eden öğrenciler taziye dileğinde bulundu.

8´inci sınıf öğrencisi Ayşenur Fındık, tüm emniyet mensuplarına hitaben yazdıkları mektubu yüksek sesle okuduktan sonra bir de şiir okudu. Bu sırada öğretmen ve emniyet mensupları duygulu anlar yaşadı. Mektupta şu sözler yer aldı:

"Canımızı emanet ettiğimiz kahraman polislerimize sevgilerle. Acınızı paylaşıyor ve başsağlığı diliyoruz. En az sizin kadar bizim de canımız yanıyor. Biliyoruz ki ne kadar teşekkür etsek hakkınızı ödeyemeyiz. İyi ki varsınız. Bu vatan sizin sayenizde ayakta duruyor. Dualarımız hep sizinle. Gelecekte bizler de sizin gibi vatan için canımızı verebiliriz inşallah. Hakkınızı asla ödeyemeyiz. Sizi çok seviyoruz dualarımız hep sizinle Allah´a emanet olun."

Okul Müdürü Ahmet Aksoy, "Şehit olan polislerimize Allah´tan rahmet diliyoruz. Şunu biliyoruz ki Allah şehitlerin bütün günahlarını affeder. Öğrencilerimize de şehitlik duygusu ile eğitim vermeye çalışıyoruz. Tüm polislerimizin arkasındayız Allah onları korusun" dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Canpolat da "Bu anlamlı ziyaret varlık sebebimizi bize hatırlattı. Daha şevkle çalışma azmi verdi. Teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Canpolat daha sonra öğrencilere üzerinde Emniyet Teşkilatı´nın amblemi bulunan not defteri ve kalem hediye ederek teşekkür etti.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 15.12.2016 - Güncelleme: 15.12.2016 15:58 - Görüntülenme: 514
  Beğen | 0  kişi beğendi